Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 225/40 R19 93Y

Viking

Viking ProTech NewGen225/40 R19 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069002023
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  114,7 €

Цена по парче

114,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот