Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 215/70 R16 100H

Viking

Viking ProTech NewGen215/70 R16 100H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069000326
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  94,6 €

Цена по парче

94,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот