Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 215/55 R17 98W

Viking

Viking ProTech NewGen215/55 R17 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
4024069001750
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  79,8 €

Цена по парче

79,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот