Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 215/55 R17 94Y

Viking

Viking ProTech NewGen215/55 R17 94Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069003624
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  71,13 €

Цена по парче

71,13 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот