Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 215/45 R17 91Y

Viking

Viking ProTech NewGen215/45 R17 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069001682
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  65,31 €

Цена по парче

65,31 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот