Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 215/45 R16 90V

Viking

Viking ProTech NewGen215/45 R16 90V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069002429
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  91,5 €

Цена по парче

91,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот