Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 215/40 R17 87Y

Viking

Viking ProTech NewGen215/40 R17 87Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069000302
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  66,93 €

Цена по парче

66,93 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот