Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 205/65 R15 94V

Viking

Viking ProTech NewGen205/65 R15 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069001620
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  71,6 €

Цена по парче

71,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот