Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 205/60 R16 92V

Viking

Viking ProTech NewGen205/60 R16 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069002160
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  89,4 €

Цена по парче

89,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,19 €

Назад кон врвот