Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 205/55 R17 95V

Viking

Viking ProTech NewGen205/55 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069002207
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  94,4 €

Цена по парче

94,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот