Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 205/55 R16 94V

Viking

Viking ProTech NewGen205/55 R16 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069001613
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  63,1 €

Цена по парче

63,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот