Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 205/55 R16 91W

Viking

Viking ProTech NewGen205/55 R16 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
4024069001477
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  55,6 €

Цена по парче

55,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,76 €

Назад кон врвот