Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 205/45 R17 88Y

Viking

Viking ProTech NewGen205/45 R17 88Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069000289
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  73,2 €

Цена по парче

73,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот