Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 205/40 R17 84W

Viking

Viking ProTech NewGen205/40 R17 84W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
205
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
W
EAN:
4024069002184
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  64,4 €

Цена по парче

64,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот