Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 195/65 R15 91H

Viking

Viking ProTech NewGen195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069001446
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  62,3 €

Цена по парче

62,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот