Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 195/55 R15 85V

Viking

Viking ProTech NewGen195/55 R15 85V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069001491
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  58,89 €

Цена по парче

58,89 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот