Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 195/50 R16 88V

Viking

Viking ProTech NewGen195/50 R16 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069002177
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  74,8 €

Цена по парче

74,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот