Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 195/45 R16 84V

Viking

Viking ProTech NewGen195/45 R16 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069001521
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  58,94 €

Цена по парче

58,94 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот