Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 185/65 R15 88T

Viking

Viking ProTech NewGen185/65 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069001422
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  51,34 €

Цена по парче

51,34 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот