Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 185/55 R15 82V

Viking

Viking ProTech NewGen185/55 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069001484
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  56,8 €

Цена по парче

56,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,49 €

Назад кон врвот