Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 175/65 R15 84H

Viking

Viking ProTech NewGen175/65 R15 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069002115
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  59,5 €

Цена по парче

59,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот