Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech HP 185/55 R14 80H

Viking ProTech HP
Viking ProTech HP
Viking

Viking ProTech HP185/55 R14 80H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069583539
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  69,5 €

Цена по парче

69,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот