Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech Van 225/75 R16 121/120R

Viking

Viking FourTech Van225/75 R16 121/120R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121/120
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024069002603
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  178,1 €

Цена по парче

178,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,01 €

Назад кон врвот