Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech Van 215/70 R15 109/107S

Viking

Viking FourTech Van215/70 R15 109/107S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
S
EAN:
4024069002016
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  116,2 €

Цена по парче

116,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,19 €

Назад кон врвот