Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech Van 215/65 R16 109/107T

Viking

Viking FourTech Van215/65 R16 109/107T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069792948
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  178,8 €

Цена по парче

178,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот