Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech Van 215/65 R15 104/102T

Viking

Viking FourTech Van215/65 R15 104/102T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069002580
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  112,3 €

Цена по парче

112,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот