Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech Van 205/75 R16 110/108R

Viking

Viking FourTech Van205/75 R16 110/108R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024069000104
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  96,9 €

Цена по парче

96,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот