Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech Van 195/75 R16 107/105R

Viking

Viking FourTech Van195/75 R16 107/105R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024069000081
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  84,6 €

Цена по парче

84,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот