Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech Van 195/70 R15 104/102R

Viking

Viking FourTech Van195/70 R15 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024069792931
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  99,6 €

Цена по парче

99,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот