Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech 235/65 R17 108V

Viking

Viking FourTech235/65 R17 108V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Viking
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069000265
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  109,3 €

Цена по парче

109,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот