Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech 235/55 R19 105V

Viking

Viking FourTech235/55 R19 105V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Viking
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069001972
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  129,6 €

Цена по парче

129,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,86 €

Назад кон врвот