Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech 225/50 R17 98W

Viking

Viking FourTech225/50 R17 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
4024069001989
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  115,4 €

Цена по парче

115,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот