Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech 205/60 R16 92H

Viking

Viking FourTech205/60 R16 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  78,7 €

Цена по парче

78,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,7 €

Назад кон врвот