Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech 195/45 R16 84V

Viking

Viking FourTech195/45 R16 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069796519
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  78 €

Цена по парче

78 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот