Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech 185/65 R15 88H

Viking

Viking FourTech185/65 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069731251
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  52,6 €

Цена по парче

52,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,49 €

Назад кон врвот