Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech 185/65 R14 86T

Viking

Viking FourTech185/65 R14 86T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069731244
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  50,4 €

Цена по парче

50,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот