Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech 185/60 R14 82T

Viking

Viking FourTech185/60 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
71 dB

Највисока цена:  41,9 €

Цена по парче

41,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,22 €

Назад кон врвот