Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech 175/70 R14 88T

Viking

Viking FourTech175/70 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069731190
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  60,7 €

Цена по парче

60,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот