Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech 175/70 R14 84T

Viking

Viking FourTech175/70 R14 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  65,5 €

Цена по парче

65,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот