Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech 175/65 R15 84H

Viking

Viking FourTech175/65 R15 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069763078
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  54,2 €

Цена по парче

54,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот