Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech 165/60 R14 75H

Viking

Viking FourTech165/60 R14 75H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069731343
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  51,6 €

Цена по парче

51,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,56 €

Назад кон врвот