Споредете до 4 продукти:

Viking CityTech II 235/60 R16 100V

Viking

Viking CityTech II235/60 R16 100V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Viking
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069612239
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  113,8 €

Цена по парче

113,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,51 €

Назад кон врвот