Споредете до 4 продукти:

Viking CityTech II 205/60 R15 91V

Viking

Viking CityTech II205/60 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069584390
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  59,9 €

Цена по парче

59,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,7 €

Назад кон врвот