Споредете до 4 продукти:

Viking CityTech II 195/70 R14 91T

Viking

Viking CityTech II195/70 R14 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069551118
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  76,3 €

Цена по парче

76,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот