Споредете до 4 продукти:

Viking CityTech II 185/60 R15 88H

Viking

Viking CityTech II185/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069582808
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  52,3 €

Цена по парче

52,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,49 €

Назад кон врвот