Споредете до 4 продукти:

Viking CityTech II 175/70 R14 84T

Viking

Viking CityTech II175/70 R14 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069551095
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  52,8 €

Цена по парче

52,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот