Споредете до 4 продукти:

Viking CityTech II 165/80 R13 83T

Viking

Viking CityTech II165/80 R13 83T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
165
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
83
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069787975
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  46 €

Цена по парче

46 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,56 €

Назад кон врвот