Споредете до 4 продукти:

Viking CityTech II 155/70 R13 75T

Viking

Viking CityTech II155/70 R13 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
155
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069551033
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  42,47 €

Цена по парче

42,47 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот