Споредете до 4 продукти:

Veloce V8819 3.50 D7

Veloce

Veloce V88193.50 D7

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Veloce
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
7
EAN:
4251145905583

Највисока цена:  39,4 €

Цена по парче

39,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,62 €

Назад кон врвот