Споредете до 4 продукти:

Veloce V8501 6.5/80 D15

Veloce

Veloce V85016.5/80 D15

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Veloce
Ширина:
6.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
EAN:
8717219328543

Највисока цена:  94,5 €

Цена по парче

94,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,62 €

Назад кон врвот